Néhány éve több kupacba krókuszokat ültettem a ház előtti orgonabokrok alá. Sárgát, kéket vegyesen. Aztán amikor a víztisztítót leraktuk, a markoló a földdel együtt a krókuszokat is kiásta. Most viszont örömmel láttam, hogy maradt egy túlélő, egy kis sárga. Bízom benne, hogy elterjed, és pár év múlva már ismét egy csokor virág fogja köszönteni a tavaszt.
Falusi nyaralás gyerekekkel a Bakonyban
-
Egyhetes családi programajánló a Bakonyban – a Bodzás Vendégházból
Akár kisebb gyerekekkel, akár kamaszokkal érkeztek, Ganna jó kiindulópont a
nyugodt ...
5 napja


Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése